Přeskočit na obsah

Hecht: chytrá elektrická koloběžka a černá stylová elektrokoloběžka (TZ)

Černá elektrická koloběžka Hecht 5199 s modrými detaily
 
Stylová akumulátorová koloběžka s dojezdem až 30 km na jedno nabití. Koloběžka má lehký hliníkový rám, celá váží pouhých 13,5 kg. Snadno ji proto můžete přenášet, po složení ji s sebou vezmete do autobusu, metra, tramvaje nebo vlaku. Může se tak stát ideálním dopravním prostředkem po městě. Díky velkým 10″ kolům je jízda pohodlná a díky kotoučové brzdě je bezpečnější. Aktuální rychlost, ujetá vzdálenost a stav baterie jsou zobrazovány na přehledném panelu na řidítkách. Napájena je z lithiového akumulátoru 36 V / 10 Ah / 350 Wh. Doba nabíjení akumulátoru je 4 – 6 hodin a na jedno nabití můžete ujíždět rychlostí 25 km/h až na vzdálenost 30 km.  
K dostání je za 13 990 Kč na www.hecht.cz a v kamenných pobočkách Hecht.
 
Chytrá elektrická koloběžka Hecht 5125
 
Akumulátorová skládací koloběžka v bílo červeném provedení je ideální pro volnočasové aktivity. Koloběžka uhání maximální rychlostí 25 km/h. Aby byla jízda pohodlnější, je zadní kolo odpružené. Jízda se ovládá palcem pomocí páček na řídítkách. Mezi madly řídítek je ovládací panel s tachometrem. Na něm je zobrazena aktuální rychlost, stav akumulátoru, rozsvícení světel, nebo například aktivita bluetooth. Koloběžka je totiž vybavena bluetooth pro komunikaci s chytrými telefony. Pomocí aplikace, která je dostupná pro Android nebo Apple je možné na telefonu monitorovat například rychlost, ujetou vzdálenost, stav akumulátoru, nebo předpokládaný zbývající dojezd. Zároveň lze přímo v telefonu nastavovat maximální rychlost koloběžky.
 
Pohon je zajištěn 250 W elektromotorem, který je ukryt v předním kole. Napájen je z lithiového akumulátoru o napětí 36 V s kapacitou 4,4 Ah, který je šikovně ukryt v tyči pod řídítky. Akumulátor je plně nabitý přibližně za 3-5 hodin a následně ujedete až 15 km.

K dostání je za 6 990 Kč na www.hecht.cz a v kamenných pobočkách Hecht.