Přeskočit na obsah

V sobotu 17. září E-CAFE BIKE a Vintage Garage pořádají další e-bike spanilou jízdu Prahou (TZ)

V sobotu 17. září E-CAFE BIKE a Vintage Garage pořádají další e-bike spanilou jízdu Prahou. 

Přidat se může každý a zejména jsou vítáni všichni nadšenci stylových městských elektrokol. 

K vidění a vyzkoušení budou kola kalifornské značky SUPER73, která rychle vyrostla v jednu z nejznámějších značek elektrických kol na světě s vášnivou zákaznickou základnou, mezi něž patří Will Smith, Jaime Foxx a Madonna. 

Těšit se dále můžete i na stylová elektrokola české značky E-CAFE BIKE, která se vyrábí zde v Praze. Elektrokola E-CAFE BIKE jsou inspirována nestárnoucími motocykly a za použití nejmodernější technologie se tak stávají ideálním dopravním prostředkem ve městě, které je jejich přirozeným teritoriem. Představují tak přirozené spojení kol a městského stylu. 

Elektrokola představují vhodnou alternativu pro všechny, kteří si chtějí užívat skvělý pocit z jízdy na kole, ale neunavit se u toho. Zanechávají minimální negativní ekologickou stopu, a přitom poskytují maximální svobodu a rychlost pohybu po městě bez zbytečné námahy. Chceme tak upozornit na velmi opomíjený způsob dopravy a umocnit vzkříšení kola jako dopravního prostředku, který se báječně hodí do měst. Na své si přijdou jak fanoušci ježdění po městě, tak ale i milovníci jízdy v přírodě.   

Máte náš cafe bike, nebo jiné stylové městské elektrokolo? 

Chcete se setkat s komunitou nadšenců? 

Nebo si jen užít testovací jízdu na E-CAFE BIKE a SUPER73?   

Tak se zastavte v sobotu 17. září od 10:00 do Vintage Garage, Strančická 45, Praha 10 – Strašnice. 

Spanilou jízdu budeme startovat již ve 13:00!

Odkaz na Facebook událost